Editörlük, yayına hazır bir eserin dikkatli bir şekilde incelenerek olası bütün hataların giderilmesi için yerine getirilen düzeltici bir faaliyettir ve eserin kalitesini yükselten önemli bir aşamadır. Bu nedenle yayıncılık yapan birçok kurumda çok önemli yere sahiptir.

Ülkemizde yayınlanan eserler çoğu zaman yazar tarafından bizzat incelenmektedir. Bununla beraber yayınlanan tezler, makaleler ya da kitaplar incelendiğinde çok sayıda hatanın olduğu dikkat çekmektedir. Bunun birçok yapısal nedeninin olduğu açıktır. Bu nedenlerle konusunda uzman kadromuz ile ülkemizdeki akademik eserlere değer katmak misyonuyla bir araya geldiğimizi söylemek isteriz.

Neden Yayın Editörü ?

Yayın editörü, makale, proje, kitap, tez ve çeviri gibi akademik hayatın pek çok alanında siz değerli yazarlarımızın karşılaştığı güçlüklere destek olmak ve problemleri çözmek amacıyla kurulmuştur. Güçlü kadromuz ve çalışma disiplinimizle sizlere kariyerlerinizin en önemli aşamalarında editörlük hizmeti sunmaktayız.

Yayın hayatına yönelik karşılaşabileceğiniz problemlere karşı önemli bir yardımcınız olan “yayın editörü” profesyonel destek sunarak emeklerinizin daha da kıymetli olmasına yardımcı olacaktır.

Birlikte daha iyi bir yayın hayatına kapı aralama dilekleriyle…

Yayın Editörü

Eğer size yardımcı olmamızı istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

e-posta: yayineditoru@gmail.com