YAYIN EDİTÖRÜ olarak yüksek lisans, doktora ve uzmanlık tezlerinize editörlük hizmeti vermekteyiz. YAYIN EDİTÖRÜ, kurum olarak etik kurallara ve yasalara uygun olarak faaliyet göstermektedir. YAYIN EDİTÖRÜ hiçbir şekilde tez yazım ve tez hazırlama işlemleri yapmamaktadır. Güçlü akademik kadromuzla tezleriniz için aşağıda belirtilen editörlük hizmetlerini sunmaktayız:

  • Enstitü Formatına Göre Düzenleme işlemi kapsamında Enstitünüzün belirlemiş olduğu tüm şekil ve yazım kurallarına göre düzenleme / biçimlendirme (İç ve dış kapak, ön söz, içindekiler, şekiller listesi, tablolar listesi, sayfa numarası gibi kısımların düzenlenmesi, şekil ve tablo başlıklarının ayarlanması, sayfa ve paragraf ayarlarının yapılması, atıflar ve kaynakçanın düzenlenmesi) işlemleri yerine getirilmektedir.
  • Dil Bilgisi Editörlüğü kapsamında noktalama hataları ve yazım yanlışlarının düzeltilmesi işlemleri yerine getirilmektedir.
  • Kapsamlı Dil Bilgisi Editörlüğü kapsamında noktalama hataları ve yazım yanlışlarının düzeltilmesi, anlatım bozukluklarının giderilmesi, anlam bütünlüğünün sağlanması, uygun kelime/kelime gruplarının kullanılması, esere akıcılık kazandırılması işlemleri yerine getirilmektedir.
TEZ EDİTÖRLÜK HİZMETLERİ 1 Sayfa Süre
1-Enstitü Formatına Göre Düzenleme 6,00 ₺ ∼2 gün
2-Dil Bilgisi Editörlüğü 7,00 ₺ ∼3 gün
3-Kapsamlı Dil Bilgisi Editörlüğü 10,00 ₺ ∼7 gün

Not-1: Listede belirtilen fiyatlar yaklaşık fiyatlar olup tam bir fiyatlandırma için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Not-2: 250 TL’nin altında hizmet sunulmamaktadır. Fiyatlara KDV dâhil değildir.

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz…

e-posta: yayineditoru@gmail.com

Tel: 0542 840 40 81